Главная страница Благотворительность

Благотворительность

Мы верим, что помогать - это просто! Каждый из нас может подарить лучик добра и надежды тому, над кем сгустились тучи!

 

Хотим с радостью и гордостью сообщить Вам о том, что мы начинаем сбор средств для нуждающихся детей. Мы не считаем, что о благотворительности нужно молчать, скорее наоборот лучше громко заявить что бы это стало нормой для всего бизнеса в нашей стране и наши колеги-конкуренты следовали нашему примеру и тоже не отставали.

 

 Как это будет проходить?

Жертвовать мы намерены 5 грн с каждого заказа, по итогу месяца с 1 по 5 число будем переводить деньги через ubb.org.ua или же локально в случае когда 100% будем уверены что деньги действительно помогут а не будут украдены.Вести отчёт за каждую гривну мы будем на партнёрской странице Украинской Биржи Благотворительности (наша страничка) и дублировать здесь пожертвования которые были сделаны на прямую деткам.

 

Мы не в силах спасти мир, но мы всегда можем сделать чью-то жизнь немножко светлей.

Всего пожертвованно: 8 835.90 грн
Допомогти Арішці
Кожні три місяці ми їздили до Туречини, де проходили обстеження і весь цей час ситуація була стабільною. Зараз ми повернулись знову з обстеження і новини зовсім не втішні, пухлина знову дала рецидив і лікарі кажуть, що вихід тільки один - робити операцію. Клініка виставила рахунок 40 000 долларів тільки на операцію.
5730 грн
12.12.2018
Інгаляції рятують життя. 4
Де взяти сили на все? І це тільки ранок!", – мами дітей з муковісцидозом думають про це, коли пробуджують їх до ранкових процедур та інгаляцій. Їх не одна, не дві, і навіть не три – мінімум п'ять, а то і більше 10-ти. Кожного дня. Без перерви. Все життя. Таке навантаження витримують лише дуже потужні інгалятори і коштують вони... ой! І наша черга на обладнання не зменшується. Ми закуповуємо, роздаємо... і в цей же час надходять нові і нові заявки
1000 грн
28.11.2018
Допоможи нагодувати дітей-сиріт. Січень 2019
Місто щасливих дітей" – це заклад соціального захисту дітей, призначений для тривалого перебування/проживання дітей віком від 3 до 14 років, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової, інших видів допомоги, сприяння у подальшому влаштуванні дітей; надання соціально-правової та психологічної допомоги сім’ям з дітьми.
500 грн
28.11.2018
Пережити зиму
Стає холодно. Діткам слід одягатися тепліше. Але не всі дітлахи мають теплі курточки, шапочки чи, навіть, шкарпетки. У Яблунівській школі-інтернат вихователі з острахом чекають холодів, бо їхні підопічні не мають навіть тепленької спідньої білизни. Їхні трусики та шкарпетки уже в дірках, поношені та затерті, не мають естетичного вигляду та й вже не сидять, як потрібно.
1000 грн
28.11.2018
Мікрофони для лікарняних клоунів
Лікарняна клоунада – один із найдобріших і найяскравіших проектів у волонтерстві. Смішний костюм, трохи гриму – і офісний співробітник на кілька годин перетворюється на чарівника, який змушує маленьких пацієнтів забути про біль, страх і самотність – і сміятися, сміятися, сміятися. У розвинених країнах лікарняну клоунаду вважають настільки серйозною справою, що клоуни отримують в лікарнях офіційну зарплату. В Україні зарплат поки що немає, але "лікарі" з поролоновими носиками вже є. І зараз команда "Доктор Клоун Дніпро" потребує вашої допомоги.
500 грн
28.11.2018
Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ
Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».
105 грн
28.11.2018
О нас

Интернет-магазин Святков  – от чего будут в восторге и детки, и взрослые! Представьте, как круто будет выглядеть декор с любимыми героями, да еще с именем Вашего ребенка!


Контакты

Украина, г.Суми, ул. Ивана Сирка 19/2


Телефон: 38 (050) 201 38 88 - Viber, +38 (097) 201 38 88 - WhatsApp
E-mail: [email protected]

Copyright Svyatkov © 2024.
Список Покупок
Это проверочный список покупок что бы ничего не забыть и Ваш праздник удался на все 100%
Отметьте галочками позиции которые Вы уже добавили в корзину.
Не упустите ни одной важной мелочи!